Dergi Tasarımı

Şirketiniz, kurumunuz, ajansınız ya da özel bir gün için dergi tasarımı, bülten tasarımı yaptırmak istiyorsanız, size tasarım konusunda yardımcı olabilirim. Adobe Indesign, Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programlarını kullanarak tasarladığım derginizi baskıya uygun şekilde kısa bir sürede teslim ediyorum.

Dergi Tasarımı

Kurumlara, Şirketlere, Ajanslara Dergi, Bülten Tasarımı

Firmanız için kurum içi bülten tasarımı veya dergi tasarımı hazırlatmak istiyorsanız en ekonomik çözüm yolu freelance grafik tasarımcı ile çalışmaktır.

Dergi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Dergi tasarımında ilk adım, Adobe Indesign programında size özel hazırlayacağım sayfa şablonlarından birini seçmek. Onay verilen şablondan sonra hemen sayfaların tasarımına başlıyorum.

Dergi Tasarım Süreci

Dergi tasarım süreci, onay verdiğiniz sayfa şablonundan sonra metin ve görsellerin hazırlanıp sayfa içi tasarımına geçilmesi, kapak tasarımının hazırlanması ve sayfa tasarımlarının bitirilip onayınız alındıktan baskı pdfinin hazır hale getirilmesiyle sonuçlanır.

Bülten Tasarımı

Kurumunuz için özel bülten tasarımları hazırlıyorum. Size sunacağım bülten şablonlarından onay verdiğiniz şablonu hemen sayfalara uyarlayarak kısa bir sürede baskı haline getiriyorum.

Dergi ve Bülten Tasarım Öğeleri

Dergi ve bülten tasarımı için hem yazı hem de görseller önemli tasarım öğeleridir. Eğer elinizde metinler var fakat fotoğraf mevcut değilse size stok görsel hizmeti de sunuyorum. Tasarıma uygun görselleri temin edip dergi veya bülteni hızlı bir şekilde baskı sürecine hazırlıyorum.

Bana Ulaşın.

Firmanıza Özel Bülten Tasarımı

Şirketiniz için özel bülten sayfaları tasarlayalım.

Kurumlar İçin Dergi Tasarımı

Kurumunuz için özel dergi tasarımınızı hazırlayalım.

Ekonomik ve Hızlı Tasarım Çözümleri

Şirketinizin ya da kurumunuz için benimle çalışarak hızlı ve ekonomik tasarım çözümü sağlayabilirsiniz.

Sorularınız mı var? Benimle İletişime Geçin
Bir görüşme başlatmak için lütfen önce gizlilik politikamızı kabul edin.