Doktor Web Sitesi

 

Doktor web sitesi ile mesleğiniz için özel hazırlanmış internet sitesini hemen yayına alalım. Kişisel doktor web sitesi, size özel kullanım paneli ile hazırlanır. Hazır doktor sitesi örneklerinden beğendiğiniz website tasarımını seçtikten sonra 3 gün içerisinde siteniz yayına hazır olur.

Hakkımda, hizmetler, blog ve iletişim bölümlerinin yer alacağı web sitenizi kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

Formunuz bana ulaştıktan sonra size hemen geri dönüş yapacağım.

Kutuyu İşaretlemeyi Unutmayın!

9 + 12 =

Örnek Web Sitesi 01

Doktor internet sitesi 01 nolu web tasarım örneğini inceleyin.

Örnek Web Sitesi 02

Doktor internet sitesi 02 nolu web tasarım örneğini inceleyin.

Grafik Tasarımcı Osman Balaban

2002 yılından bu yana gazete tasarımı, logo tasarımı, web tasarım, katalog tasarımı, dergi tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, kitap tasarımı, ilan tasarımı, faaliyet raporu tasarımı hazırlıyorum.

Freelance tasarımcı olarak çalışma hayatıma devam ediyorum.

Hakkımda daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

info@osmanbalaban.com e-posta adresinden ya da 0533 634 8720 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Doktor Web Siteleri

Hazır Doktor Sitesi

Hızlı ve ekonomik çözümlerle doktor internet sitenizi hazırlıyorum. Kolay yönetim paneli ile web sitenizi yönetirken kimseye ihtiyacınız olmayacak.

Doktor Website Tasarımı

Firmanızın kurumsal kimliğine uygun website tasarımı. Modern ve profesyonel bir tasarım anlayışla web sitenizi hazırlıyorum.

Kolay Yönetim Paneli

Kolay yönetim paneline sahip web sitenizi rahatlıkla güncelleyebileceksiniz. Yıllık web bakım paketi hizmeti ilk yıl ücretsiz.

Responsive Website Tasarımı

Responsive website tasarımı (mobil uyumlu) ilkelerine uygun olarak tasarlanacak web siteniz akıllı telefonlarda görüntülenirken hiçbir problem yaşanmayacak.

SEO Uyumlu Web Tasarımı

Web site tasarımını yaparken seo uyumlu olarak kodluyor; Google kayıtlarınızı ve bildirimlerinizi gerçekleştiriyorum. İsterseniz Google Analitik hizmeti ile aylık site ziyaretçi raporları hazırlıyor ve her ay size gönderiyorum.