Kitap Tasarımı

Şirketiniz, kurumunuz ya da kendiniz için kitap tasarımı yaptırmak istiyorsanız, size tasarım konusunda yardımcı olabilirim. Adobe Indesign, Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programlarını kullanarak tasarladığım kitabınızı baskıya uygun şekilde ve kısa bir sürede teslim ediyorum.

Özel Kitap Tasarım

Kurumlara, Şirketlere, Bireylere Kitap Tasarımı

Firmanız ya da kendiniz için kitap tasarlatmak istiyorsanız en ekonomik çözüm yolu freelance grafik tasarımcı ile çalışmaktır.

Kitap Tasarım Nasıl Yapılır?

Kitap tasarımında ilk adım, Adobe Indesign programında size özel hazırlayacağım sayfa şablonlarından birini seçmek. Onay verilen şablondan sonra hemen kitabın sayfa tasarımına başlıyorum.

Kitap Tasarım Süreci

Kitap tasarım süreci, onay verdiğiniz sayfa şablonundan sonra metin ve varsa görsellerin hazırlanıp sayfa içi tasarımına geçilmesi, kapak tasarımının hazırlanması ve sayfa tasarımlarının bitirilip onayınız alındıktan baskı pdfinin hazır hale getirilmesiyle sonuçlanır.

Kitap Kapak Tasarımı

Tasarımını hazırlayacağım kitap için size 3 farklı kitap kapağı tasarımı sunuyorum. Size sunacağım kapak şablonlarından onay verdiğiniz tasarımı hemen uyarlayarak kitap kapağını hazırlıyorum.

Kitap Tasarım Öğeleri

Kitap sayfa tasarımı için hem yazı hem de görseller önemli tasarım öğeleridir. Eğer elinizde metinler var fakat fotoğraf mevcut değilse ve kitap içinde fotoğraf kullanmak istiyorsanız size stok görsel hizmeti de sunuyorum. Tasarıma uygun görselleri temin edip kitabı hızlı bir şekilde baskı sürecine hazırlıyorum.

Bana Ulaşın.

Üniversiteler İçin Kitap Tasarım

Üniversitelerin bünyesinde öğretim kadrosunda yer alan araştırma görevlisi, öğretim görevlisi, doçent ve profesörlerin için özel kitap tasarımı.

Kurumlar Ve Şirketler İçin Kitap Tasarımı

Kurumunuz için özel kitap tasarımları hazırlayalım.

Ekonomik ve Hızlı Kitap Tasarımı

Şirketiniz, kurumunuz için  ya da bireysel olarak benimle çalışarak hızlı ve ekonomik kitap tasarım çözümü sağlayabilirsiniz.

Sorularınız mı var? Benimle İletişime Geçin
Bir görüşme başlatmak için lütfen önce gizlilik politikamızı kabul edin.